Technology
with an attitude
Lynx Utilities
is born

Şirket Haberleri

 • Lynx Türkiye, Banca Intesa Türkiye Temel Bankacılık Entegrasyon Projesini Gerçekleştirdi

  Eylül 2014 - Lynx S.p.A, Lynx Türkiye operasyonu ile birlikte Türkiye’de önemli bir operasyona imza attı: İtalya’nın en büyük bankalarından ve Lynx S.p.A’nın da köklü müşterilerinden biri olan Banca Intesa, Türkiye yatırımı doğrultusunda temel bankacılık uygulaması entegrasyon projesinde Lynx Türkiye operasyonunu seçerek lokal ve global düzeydeki entegrasyon sürecini Lynx Türkiye ile birlikte gerçekleştirdi.
  2011 yılında Türkiye Operasyonuna başlayan Lynx Grubu, İtalya pazarındaki uzun süreli deneyimi ve Türk kaynaklarının uzmanlığı sayesinde, sadece iki yıl gibi kısa bir sürede gerek yerel, gerekse uluslararası finans kuruluşları ile gerçekleştirdiği projeleriyle hızlı yükselişine devam ediyor.
 • Lynx, Yeni Mobil Bankacılık Uygulaması için Banco Popolare'nin yanında

  Aralık 2013 – Banco Popolare'nin en yeni multi-channel projesi, Lynx S.p.A imzasıyla birlikte geliyor. Banka’nın mobil taraftaki ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılamak amacıyla, ana bankacılık sistemi ile entegre, yüksek güvenlik standartlarına sahip ve tamamen kendi ekibimiz tarafından geliştirilen YouApp, her türlü akıllı telefon, tablet ve işletim sistemi (iOS veya Android) için çok özel bir kullanıcı deneyimi sağlıyor.

Şirket

Kurumsal Misyon

Lynx, BT danışmanlığı alanında faaliyet gösteren uluslararası bir gruptur.

Farklı sektörlerdeki güçlü teknoloji uzmanlığı ve deneyimiyle Lynx, müşterilerine özel çözümler ve yenilikçi projeler sunan güçlü bir teknoloji ortağıdır. Başlıca hedefimiz, yer aldığımız sektörlerde müşteri ihtiyaçlarına verimli çözümler üretmek amacıyla, fonksiyonel ve teknolojik yetkinliklerimizi sürekli derinleştirmektir.

Şirket

Tarihçe

1998

Lynx Kuruluş…
 

2001

Londra'da üç yıllık bir girişimcilik deneyiminden sonra Padova'da genel merkez açılır.
 

2003

Lynx, Anonim şirkete dönüşür ve organizasyonel yapısını güçlendirir.
 

2004

Roma Ofisi’nin kuruluşu… Başkent müşterilerine verilen hizmetleri güçlendirmek adına Lynx, Roma’da yeni bir lokasyonda hizmet vermeye başlar.
 

2005

Lynx Ibérica Operasyonunun kuruluşu... Portföy yönetimini hedef alan Barselona ve Madrid Ofisleri açılır.
 

2006

SHG Software birleşen Lynx, Lynx SHG olarak isim değiştirir. Bu yeni yapılanmayla portföy yönetim şirketleri arasında yerini sağlamlaştırır. Lynx Ibérica, Portekiz ve Andorra’daki finans kurumları ile uluslararası pazardaki mevcudiyetini genişletir.
 

2007

Padova kökenli SEC firması ile oluşturulan ortaklık çerçevesinde Azimut Grubu’nun bilişim ve idari bölümleri alınarak, portföy yönetim şirketleri ve aracılık şirketleri özelinde uzmanlaşmış hizmetler sunan Asset Management Service (AMS) kurulur.
 

2009

AMS, faaliyet alanındaki pazar payını arttırarak Servizi SGR firmasını devralır.
 

2011

Lynx Türkiye kurulur... İstanbul Ofisi açılır.
 

2012

Lynx S.p.A, hem İtalya hem de diğer pazarlardaki büyüme hedefleri doğrultusunda AMS ve Lynx SHG firmalarının satışını gerçekleştirerek sermaye arttırımı sağlar.
 

2013

Lynx Grubu’nun, cirosunun %25’inden fazlasını kazandığı yabancı pazarlardaki organik büyümesi hız kazanır.
 
1998
2001
2003
2004
2005
2006
2007
2009
2011
2012
2013
   

Şirket

Yönetimi

Nicola Dalan - Ortak ve Başkan
Nicola Dalan
Ortak ve Başkan
Nicola Dalan
Meslek yaşamına 1989 yılında radyografi sektöründe başlayan Nicola Dalan, 1994 yılında lojistik sektöründe pazar lideri ve yazılım uygulamaları sağlayıcısı Aspect Şirketinin satış müdürü olarak Londra’ya yerleşir.

Bu yıllarda Aspect’ in ABD Silikon Vadisi’ndeki (Palo, Alto, ABD ) ofisine yaptığı seyahatler ve firmada bulunduğu süre içerisinde bilgi teknolojileri dünyasının evrim aşamalarına şahsen şahit olarak 1998 yılında İtalya’ya döndükten sonra Padova’da Lynx operasyonunu kurmuş, finans ve enerji müşteri portföyünü geliştirerek aynı zamanda şirketin büyüme hızını arttırıcı finansal ve sürdürülebilir yönetim organizasyonunu oluşturmuştur.

Hali hazırda Lynx Grubu’nun sahip olduğu Modafyn Holding’in ortağı ve başkanıdır.
Matteo Moretti - Ortak ve CEO
Matteo Moretti
Ortak ve CEO
Matteo Moretti
Meslek yaşamına 1999 yılında, Madrid’de MyAlert Şirketi’nde başlayan Matteo Moretti, sonrasında Barselona’da Credit Suisse firmasında kısa bir süre ortaklık deneyimi yaşayarak akabinde Madrid’e dönmüş ve finansal pazarlara yönelik çözüm sağlayıcısı NET2S Şirketi’nin İspanya operasyonunun satış müdürlüğü görevini üstlenmiştir. 2002 yılında Londra’ya geçmiş; yönetim ve broker/dealer şirketleri arasındaki işlemlerde küresel bir standardı temsil eden, DDTC ve Thomson Reuters firmalarının ortak mülkiyeti olan Omgeo firmasında Business Development Director Continental Europe ünvanıyla çalışmaya devam etmiştir.

2004 yılının Ocak ayında, finans sektöründe Transaction Lifecycle Management konusunda uzmanlaşmış SmartStream Technologies firmasının İtalya Ülke Müdürü olarak atanmıştır.

Aynı yılın Aralık ayında, Lynx S.p.A. şirketine katılarak CEO görevini üstlenmiş ve aynı zamanda grubunun genişleme sürecini başlatmıştır. 2007 yılında AMS S.p.A. şirketinin kurucuları arasında yer almış ve şirketin devredildiği 2012’ ye kadar Başkanı ve CEO’su olarak görev yapmıştır.

Hali hazırda Lynx Grubunun ait olduğu Modafyn Holding’in ortağı ve CEO’sudur.
Federico Moretti - Genel Müdür
Federico Moretti
Genel Müdür
Federico Moretti
Meslek yaşamına 2004 yılında, Madrid’de Arthur De Little bünyesinde stratejik ve yönetimsel danışmanlık alanında başlamış, sonrasında Roma’da 2005 - 2010 arasında Deloitte Consulting’de danışman olarak devam etmiştir.

Bu zaman zarfında, özellikle Telco, Lojistik ve Finans sektörlerinde (İtalya ve diğer ülkelerde) deneyim kazanmış; organizasyon projelerinin yönetimi, iş ve işletme süreçlerinin belirlenmesi ve yeniden tasarlanması, ICT işlevlerini destekleyen iş planlarının geliştirilmesi, tedarik ve satınalma stratejilerinin belirlenmesinde üst segment müşterilerin danışmanlığını üstlenmiştir.

2010 yılının sonunda, genişlemekte olan grubun transformasyonu doğrultusunda yönetimi desteklemeye yönelik özel Projeler Sorumlusu olarak Lynx S.p.A. bünyesine katılmıştır.

2012 yılından bu yana Lynx S.p.A’da Genel Müdür olarak çalışmaya devam etmektedir.
Esteve Escuer - Lynx Iberica'nın CEO'su
Esteve Escuer
Lynx Iberica'nın CEO'su
Esteve Escuer
Meslek yaşamına 1985 yılında, Steria Grubu bünyesindeki yazılım ve donanım ürünleri konusunda faaliyet gösteren Solinsa’da, İspanya Yarımadası Ticaret ve Marketing Müdürü ünvanı ile başlamıştır.

2000 yılında, IT danışmanlık sektöründe hizmet veren Alten Group Şirketleri’ne Ticaret ve Pazar Geliştirme Sorumlusu olarak katılmış ve sonraki 3 yıl boyunca bu görevi sürdürmüştür.

2003 yılında, İspanya Yarımadası Satış Sorumlusu ünvanı İngiliz kökenli bir yazılım şirketi olan SmartStream firmasına katılmıştır.

2005 yılında Lynx Iberica’nın kuruluşuna katkıda bulunmuş olup, halen bu şirketin CEO’su olarak faaliyetini sürdürmektedir.
Sinem Demiroz - Country manager LynxSpa Turchia
Sinem Demiroz
Country manager
LynxSpa Turchia
Sinem Demiroz
2011 Temmuz ayında Lynx Türkiye ofisini kurmak üzere Ülke Müdürü olarak görevine başlayan Sinem Demiröz, çalışma hayatına 2003 yılında Ericsson Mobility World’de başlamıştır.

2005 senesinde satış yöneticisi olarak ünvanıyla geçiş yaptığı Orange Business Services’ta özellikle Cisco, Nortel ve Juniper gibi küresel iş ortaklarıyla geliştirilen geniş ölçekli entegrasyon ve kurumsal network projelerinin satışından sorumlu olarak çalışmıştır. 2010 senesinde katıldığı SAS’ta, finans sektörü genelinde analitik iş çözümleri, analitik müşteri yönetimi ve risk yönetimi alanlarında yeni iş fırsatları geliştirmekten sorumlu satış yöneticiliği görevini yürütmüştür. 2011 yılından bu yana Lynx Türkiye Ülke Müdürü olarak görevine devam etmektedir.

Kurumsal

Kalite Sertifikaları

UNI EN ISO 9001:2008 sertifikasyonuna sahip olan Lynx, verdiği tüm hizmetleri için müşteri memnuniyeti ve kalite standartlarını sağlamayı birincil öncelik olarak gözetir ve güncel gelişmelere dinamik olarak uyum sağlar.
 • Tasarım
 • Planlama
 • İş Geliştirme
Bu da tüm şirket süreçleri için, sistem ve ürünlerin tasarım, planlama ve iş geliştirme süreçlerinde düzenli revize edilen kalite yönetim standartları baz alınarak yapılan periyodik optimizasyonlar sayesinde sağlanır.

Uzmanlık

Alanları

Lynx için uzmanlığın tanımı, müşteri ihtiyaç ve hedeflerini en doğru şekilde anlamak ve doğru çözümü zaman ve maliyet açısından da verimli bir biçimde sunabilmektir.
Lynx’in İtalya ve Avrupa’nın önde gelen finansal ve endüstri şirketleriyle edindiği deneyim, uzmanlık alanlarını kayda değer ölçüde güçlendirmiştir.

Satış Kanal ve Sistemleri

 

Rekabetin artarak ilerlediği bir pazarda, ancak ani değişikliklere hızlı uyum sağlayabilen firmalar ayakta kalabilir: Bu bağlamda, piyasaya sunulan teknoloji kanallarındaki çeşitliliği bilmek ve uygulama yetkinliği büyük önem arz etmektedir.

Bu doğrultuda Lynx, Mobil Uygulama Teknolojileri alanında yaptığı yatırımlarla, önde gelen İtalyan bankaları ve finans kurumları için CRM platformları, ATM / Kiosk ve İnternet Bankacılığı gibi alternatif dağıtım kanallarında etkin bir iş ortağı haline gelmiştir.

Lynx, önde gelen İtalyan bankaları ve finans kurumları ile gerçekleştirdiği işbirlikteliklerinde, satış süreçlerinin işlevsel alanlarını entegre etmek üzere destek sağladı. (CRM Platformu, ATM/Kiosk, Internet Bankacılığı/şube ATM vb. gibi)

Middle/BackOffice

 

Front office ve kontrol sistemlerinden bağımsız olarak karşımıza çıkan back office süreçleri, bankacılık hizmetlerinin “üretim hattı”dır. Kurumlar için üretim hattındaki süreçleri daha verimli kılmak ve maliyetleri sınırlandırmak en önemli amaçlardan biridir.

Lynx, Middle/BackOffice süreçleri ve uygulamalarını optimize etmeyi hedefleyen projeler için ideal bir ortak olmakla birlikte; menkul kıymet alım/satım platformları, nakit yönetim sistemleri, mütabakat/hesap kapatma süreçlerine yönelik sistemler hakkında yetkin bir deneyime sahiptir.

Lynx ayrıca, iş zekası (Raporlama, DWH, ETL vb.) alanında da, sistemlerin değerlendirme süreçlerinden, bakım ve geliştirme yönetimi aşamalarına kadar uçtan uca birçok ortak platformda (SAS, BO, Cognos vb. gibi) tecrübe sahibidir.

Hizmet sektöründe giderek artan başka bir ilgi alanı da, ölçüm ve mobilitenin uzaktan yönetimi olarak karşımıza çıkar. Hizmet sektörü müşterileri için tam ve yenilikçi çözümler geliştiren Lynx, teknik tecrübeleriyle bu alandaki iş fırsatları için de ideal bir ortaktır.

Finans kurumları, telekom ve hizmet sektöründeki müşterilerinin özellikle daha yüksek katma değerli front office faaliyetlerine ve yenilikçi hizmetlere odaklanmasını sağlayan Lynx, bu anlamda müşterilerinin farklı ihtiyaçlarına uçtan uca çözüm üretebilmektedir.

Elektronik Bankacılık / Ödeme Sistemleri

 

Geleneksel bankacılık alanlarından biri olan ödeme fonksiyonu, hem teknolojik hem de iş yeniliklerine en çok konu olan fonksiyonlar arasında yer almaktadır.

Kartlı ödeme sistemleri konusunda diğer ülkelerin arkasında seyretmekte olan İtalya için özellikle kart yönetim sistem projelerindeki revizyon gereksinimleri ve yenilikçi Mobil Ödeme Sistemleri ihtiyaçları ciddi bir öncelik ortaya koymaktadır.

Müşterilerimiz arasında yer alan sektör öncüsü finans kurumları; uluslararası standartlara uyum konusundaki gereksinimleri için, Lynx’in özellikle SEPA ve Swift tarafındaki deneyimlerinden dolayı ekibimizin profesyonel danışmanlığına başvurmuşlardır.

Lynx ayrıca, kart yönetim sistemlerinde issuing ve acquiring konularında sağladığı işlevsel danışmanlığın yanı sıra uzun yıllardır lider ATM üreticileri ile çalışan bir sistem entegratörüdür.

Sistem Entegrasyonu

 

Dağıtık sistemlerin yaygınlaşması ile, farklı yöntem ve protokollere sahip uygulamalar arasındaki enformasyonun asenkron değişimi önem kazanmıştır. Bu sebeple, muhatapların ayrılması ve farklı platform uygulamalarının entegrasyonu da kolaylaşmıştır.

Lynx, entegrasyon platformları alanında kayda değer bir deneyime sahip olmakla birlikte "klasik" EAI (örn. ödeme akışları, DWH feeding and transactional systems), SOA mimarileri (verticalizations on specific ESB and SOA governance) ve çok kanallı sistemler gibi alanlarda finansal kurumların önde gelen çözüm ortaklarındandır.

Teknoloji

Uzmanlıkları

Lynx; teknolojiyi, müşteri ihtiyaçları için kurumlarına katma değer sağlayan bir araç olarak görür. Bu nedenle, verimli bir çözüm için en uygun teknolojinin belirlenmesi gerektiği inancındadır. Lynx ekibi olarak teknolojik uzmanlığımız; yaygın yazılım geliştirme platformları ve uluslararası DBMS sertifikasyon standartlarındadır.

Açık Kaynak

 

Sunduğumuz geniş çözüm yelpazesi ve müşterilerin maliyet kısıtları göz önünde bulundurulduğunda Lynx, Açık Kaynaklı teknolojileri kullanmaya ağırlık vermiştir.

Lynx sunduğu projelerde sadece teknik anlamda değil Açık Kaynağın ve yazılım dünyasının güncel gelişimini de göz önünde bulundurarak GNU, GPL vb. lisansların ayrıntıları ve nüanslarını da ön planda tutar.

Bu şekilde Lynx bünyesindeki Açık Kaynak kullanımı, Eclipse gibi IDE’ler, SVN ve Subversion gibi versiyonlama yazılımları veya Ant ve Maven gibi framework’leri içeren bir geliştirme ortamına dönüşmüştür.

Mobil Teknoloji

 

Piyasadaki mobil cihazların etkisi, yazılım şirketlerinin sadece yeni ürünlere değil, aynı zamanda yeni geliştirme yaklaşımlarına da adapte olma zorunluluğunu ortaya çıkarır. İnternetin daha belirsiz standartlar dayattığı bu süreçte mobil dünya; şirketleri, ürünlerini daha esaslı, işlevsel, kullanışlı ve erişilebilir yapmaya zorlar. Bu doğrultuda organizasyonların geneli nezdinde, uygulama ayrıntılarında derinleşme ihtiyacı da giderek artmaktadır.

Dolayısıyla tüm organizasyon nezdinde, uygulama detayları ile daha ayrıntılı bir şekilde ilgilenecek kişilere duyulan ihtiyaç arttı.

Lynx Mobil Geliştirme Ekibi, hem mobil cihazlar hem de kullanıcı deneyimleri açısından uygulamaların optimizasyon gereksinimlerinden yola çıkarak doğmuştur ve aynı stratejiyle, müşteri ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan, fonksiyonel, kullanışlı ve müşteri memnuniyeti odağında ilerlemeye devam eder.

Microsoft

 

Lynx, çeşitli fonksiyonel içeriklerde Microsoft teknolojilerine dayalı hizmetler sunar.

.NET framework’u ve Microsoft yazılım geliştirme dilleri konusundaki tecrübesiyle Lynx, pek çok kompleks projede C#, VB.NET, ASP.NET, WCF ve WPF teknolojileriyle yazılım üretir.

Lynx ekibi, SQL Server deneyimiyle de, karmaşık veritabanları ve Data Ware House ortamlarında farklı tasarımlar sunar.

Özellikle raporlama ve ETL çözümleri için, SQL’in Integration Services (SSIS), Analysis Services (SSAS) ve Reporting Services (SSRS) özelliklerinden yararlanmaktadır.

Lynx, en güncel Microsoft teknolojileriyle proje geliştirirken, örneğin VB6 ile geliştirilmiş sistemler gibi daha eski ortamlarda da müşterilerini desteklemeye devam eder.

Mainframe

 

Lynx, müşterilerine çok yönlü hizmet sunmak adına, geleneksel teknolojileri de göz ardı etmeden mainframe uygulamalarına destek verir.

Bu bağlamda Lynx’in uzmanlığı, çoğu köklü işletim sistemlerinden (MVS ve OS/400) hala yüksek oranda kullanılan Cobol, RPG gibi programlama dillerine kadar uzanır. Uzmanlıkları arasında veritabanları (DB2), dizinli veri yapıları (Vsam) ve geleneksel TP monitörler (CICS ve IMS) de yer almaktadır.

Lynx ayrıca modern uygulama geliştirme platformlarından JEE ve .Net teknolojilerinin mainframe sistemlerle entegrasyonu için gereken CTG gibi gateway platformları tarafında da kapsamlı yetkinliğe sahiptir.

İş

Ortaklıkları

Lynx, küresel yazılım üreticileriyle sağladığı uzun soluklu iş ortaklıkları sayesinde, hizmetlerini (anahtar teslim projeler, uygulama bakımı, dış kaynak kullanımı ve danışmanlık) güncel ve çapraz teknolojilerle destekler. Lynx’in uzmanlığı, müşterinin hedeflerine ulaşmasını kolaylaştıracak, çok sayıda “paket” ürün oluşturulmasına da ayrıca imkân sağlamıştır.
Calypso Lynx’in, finansal kurumları için geliştirilen Calypso platformunun kurulumu, entegrasyonu ve özelleştirme projeleri sayesinde elde ettiği uzmanlığı oldukça önemlidir.

Lynx, 2013 yılında kazandığı Calypso Backoffice ve Muhasebe modüllerine ait sertifikası ile uzmanlığını pekiştirmiştir.
salesForce SOA mantığı tabanlı konsolide tool entegrasyon deneyimi, eski sistemlerin yapılandırılması ve uygulama bakım aktiviteleri konusunda yetkindir.
IBM Lynx, özellikle IBM’in middleware ürünleri olan Message Broker, FTM ve uygulama tasarım ürünü Worklight konusunda derin bilgi birikimi ve deneyimine sahiptir.
Swift Swift Partner Label 2013 sertifikasına sahiptir.
Microsoft Lynx ekibinin sahip olduğu Microsoft Sertifikasyonları aşağıdaki gibidir: Microsoft Certified Technology Specialist, Microsoft Certified Systems Administrator, Microsoft Certified Database Administrator, Microsoft Certified Solution Developer and Microsoft Certified Application Developer.
Oracle Lynx, Java Web ve Enterprise Applications konularında yetkin ve sertifikalı uzmanlara sahiptir.
Diebold Yeni nesil ATM’lere yönelik, yönetim yazılımı tasarımı için süregelen ortaklık.

ATM pazarında Lynx Türkiye ile uzun soluklu iş birlikteliği.
Dow Jones Lynx, Dow Jones’un İtalya, İspanya ve Andorra’daki resmi partneri olarak, kara para aklama riski konusundaki veritabanı olan “Dow Jones Watch List”le entegre çalışan Lynx “Namebook” uygulama ürününün sahibidir.
Calypso
Lynx’in, finansal kurumları için geliştirilen Calypso platformunun kurulumu, entegrasyonu ve özelleştirme projeleri sayesinde elde ettiği uzmanlığı oldukça önemlidir.
Lynx, 2013 yılında kazandığı Calypso Backoffice ve Muhasebe modüllerine ait sertifikası ile uzmanlığını pekiştirmiştir.
salesForce
SOA mantığı tabanlı konsolide tool entegrasyon deneyimi, eski sistemlerin yapılandırılması ve uygulama bakım aktiviteleri konusunda yetkindir.
IBM
Lynx, özellikle IBM’in middleware ürünleri olan Message Broker, FTM ve uygulama tasarım ürünü Worklight konusunda derin bilgi birikimi ve deneyimine sahiptir.
Swift
Swift Partner Label 2013 sertifikasına sahiptir.
Microsoft
Lynx ekibinin sahip olduğu Microsoft Sertifikasyonları aşağıdaki gibidir: Microsoft Certified Technology Specialist, Microsoft Certified Systems Administrator, Microsoft Certified Database Administrator, Microsoft Certified Solution Developer and Microsoft Certified Application Developer.
Oracle
Lynx, Java Web ve Enterprise Applications konularında yetkin ve sertifikalı uzmanlara sahiptir.
Diebold
Yeni nesil ATM’lere yönelik, yönetim yazılımı tasarımı için süregelen ortaklık.
ATM pazarında Lynx Türkiye ile uzun soluklu iş birlikteliği
Dow Jones
Lynx, Dow Jones’un İtalya, İspanya ve Andorra’daki resmi partneri olarak, kara para aklama riski konusundaki veritabanı olan “Dow Jones Watch List”le entegre çalışan Lynx “Namebook” uygulama ürününün sahibidir.

Hizmet

Alanları

Müşterilerin yeni iş fırsatları yakalamasına destek olmak için, beklentilerine en uygun “çözümü” ve yaklaşımı belirlemek ve dolayısıyla müşterilerin gereklilik ve ihtiyaçlarını doğru tespit etmek gerekir. Lynx’in hedef pazara yaklaşımı, her zaman müşterilerle doğrudan ilgilenmeyi, riskleri ve fırsatları paylaşmayı kapsamıştır.

Projeler

 

Lynx’in donanım – yazılım sağlayıcılarından bağımsız güçlü organizasyonu ve işlevsel yetkinlikleri bir araya getirmesi, “anahtar teslim projeler” için Lynx’i ideal bir ortak yapmaktadır.
Uzmanlığımız, yenilikçi yaklaşım ve teknolojilerle sürekli olarak desteklenen Proje Yönetimi uzmanlıklarının doğru şekilde bir araya gelmesine dayanır.
Lynx bu anlamda, iş gereksinim ve ihtiyaçları doğrultusunda yüksek kaliteli çözümler üretmeye odaklanan sistem entegrasyon projeleriyle müşterileri için uzun soluklu bir çözüm ortağıdır.

Uygulama Bakımı/Dış Kaynak Kullanımı

 

Lynx, Dış Kaynak Kullanımı ve Uygulama Bakım hizmetlerini geniş bir müşteri yelpazesine sunar.

Lynx bakım hizmeti ve uygulama geliştirme çalışmalarını hem on-site, hem de off-site olarak yürütebilmekle beraber müşterilerine farklı SLA seviyelerinde de hizmet sağlamaktadır.

Danışmanlık

 

Lynx, fonksiyonel, uygulama odaklı ve mimari çözümler konusunda güçlü bir danışmanlık ortağıdır.

Bunun yanısıra Lynx, müşterilerin iş hedeflerine uygun karar vermelerini sağlayan değerlendirme hizmetleri de sunmaktadır.

Müşterinin değişen ihtiyaçlarına uygun çözümler üretebilmek ve sağlanan danışmanlık hizmetinin ürün bağımsız ve müşteriye özel çözümler olması, müşteri tarafındaki alternatifleri de çoğaltmakla beraber zaman ve maliyet açısından en doğru çözümün seçimini kolaylaştırmaktadır.

Teklif

Sektörler

Finans
2008 - 2014
Finans

 • Banca Esperia
 • Banca Popolare di Sondrio
 • Banca Sella
 • Banco Comercial Portugues
 • Banco Cooperativo Espanol
 • Banco Popolare
 • Banif
 • Bankia
 • Bankinter
 • BBVA
 • BNL
 • BNP Paripas
 • Cajamar
 • Cariparma
 • CartaSi
 • ceca
 • CheBanca!
 • citibank
 • CNPvita
 • Credito Valtellinese
 • Deutsche Bank
 • Dexia
 • Diebold
 • Eurovita
 • FAI
 • Finanza&Futuro Banca
 • Generali
 • Global Family Office SA
 • Grupo Santander
 • HSBC
 • Ing Direct
 • Intesa Sanpaolo
 • Itaù BBA
 • KPMG
 • kutxabank
 • NCR
 • Sec Servizi
 • UBI Banca
 • UBS
 • UniCredit
 • Unnim
 • X ICBPI

Enerji y Ulaşım
2008 - 2014
Enerji y Ulaşım

 • Enel
 • e-on
 • Estabanell Energia
 • Trenitalia
 • trenord

Diğer
2008 - 2014
Diğer

 • Bocconi
 • Atos
 • Consejo General Del Notariado
 • Veneto innovazione

Kariyer

Faaliyetinin doğası gereği Lynx, başarısında insan faktörünün kilit rol oynadığı inancındadır. Bu nedenle, “ekip” olmanın önemini unutmadan bireyleri güçlendirmeye odaklanarak sürekli büyüyen, sürdürülebilir bir gelişim sürecini odağında taşır.
YerleriYerleri

Contatti

Lynx Italia
PADOVA
Legal and Operative office
Via G.B. Ricci, 6
35131 Padova
Tel. +39 (049) 661 333 Tel. +39 (049) 661 333
Fax +39 (049) 87 81 584

MILANO
Operative office
Via Privata Cascia, 6
20128 Milano
Tel. +39 (02) 2365534 Tel. +39 (02) 2365534
Fax +39 (02) 59611829

ROMA
Operative office
Piazzale Douhet, 5
00196 Roma
Tel. +39 (02) 2365534 Tel. +39 (02) 2365534
Fax +39 (02) 59611829
Lynx Iberica
BARCELLONA
Operative office
C/Avíla 48-50 3º
08005 Barcelona
Tel. +34 934080803 Tel. +34 934080803
Fax +34 935 504 021

MADRID
Operative office
Calle Francisco Silvela 42 1ª
28028 Madrid
Tel. +34 934080803 Tel. +34 934080803
Fax +34 935 504 021
Lynx Turchia
ISTANBUL
Operative office
İstiklal Cad. Beyoğlu İş Merkezi NO:187/5
Galatasaray - İstanbul
Tel. +90 212 243 70 51 Tel. +90 212 243 70 51
Faks +90 212 243 70 56

Note legali

Testo Note legali close